Изтегли програмата за България 2010 / 2011 от тук : Програма А Група (.xls)

Тенерифе – Реал Мадрид

Тенерифе претърпя много тежка загуба предният кръг от Атлетик Билбао и това ги прати още по-надолу в зоната на изпадащите, на 19-то място, и сега им предстои изключително трудно домакинство срещу Реал Мадрид.

Повече от очевидно е, че класата, която притежава Тенерифе е далеч от необходимата за Примера Дивисион. Съставът е с едва 20 точки и една от най-лошите голови разлики -25. Радостта от изключително важната им победа у дома над Майорка с 1 – 0 бе силно охладена от Билбао, който размазаха Тенерифе предният кръг с 4 – 1. И преди да успеят да се оттърсят, да се мотивират отново, играчите на домакините са пред много тежък мач и едва ли някой има илюзии вече, че ще успеят да измъкнат нещо от него.

От друга страна, Реал показа завидна форма в лигата през последните мачове – като че ли победата над Депортиво им даде допълнителни сили. Въпреки, че, поне за мен, Реал не показват онези качества, креативност и красота на играта, който бихме искали, през повечето време, резултатите в последно време са налице, а Роналдо и Кака, като че ли се намират в добра форма. Освен това, и Игуаин, напомни за себе си след като се завърна от контузия, с 2 гола предният мач, така че очаквам един силен Реал в тази среща – точно както беше и срещу Виляреал (6 – 2).

Реал не могат да си позволят да подценят противника си тук – първо, поради факта, че гостуват, и второ, заради малката разлика в момента между тях и Барселона. Каталунците напоследък са критикувани заради формата си, а за Реал това представлява една страхотна възможност, тъй като разликата между двата отбора вече е само 2 точки, а и не се знае къде още Барселона могат да изгубят точки. Затова победата тук е повече от задължителна за Белият Балет, а аз съм убеден, че ако те излязат на терена имено с тази мотивация, при наличната им добра форма, победата с разлика е гарантирана.

Прогноза

  • Реал -1.5 при коефициент 1.85 от Bet365 с 6/10 единици залог

Познат

Публикувано на 26 февруари, 2010, от Николай Тодоров
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

Коментирай първи за “Тенерифе – Реал Мадрид”




Свързани статии :
    Няма нищо свързано с темата
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Леверкузен – Кьолн Бирмингам – Уигън
Футболни програми Футболни програми 2010 - 2011 Шампионска лига 2011 - 2012 Жребий Шампионска лига 2011-2012 Англия Висша Лига 2011 - 2012 А група 2011 - 2012 Евро 2012 Последни статии
  • Бостън Селтикс – Лос Анджелис Лейкърс | НБА | Петък | 03:00
  • Милуоки Бъкс – Финикс Сънс | НБА | Сряда | 03:00
  • Ливърпул – Тотнъм | Премиършип | Понеделник | 22:00
  • Маями Хийт – Торонто Раптърс | НБА | Неделя | 20:00
  • Челси – Манчестър Юнайтед | Премиършип | Неделя | 18:00
  • Полезни ресурси Prognozi.com Актуални прогнози
  • Бостън Селтикс - Лос Анджелис Лейкърс
  • Прогнозирай !
    Последно от форума